Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kravatová party v Brně

11. 9. 2009

ObrazekObrazek

 uvádějí

 

LESBIAN PARTY

"Kravatová"

Brno 26.9. od 21h

 

 

ObrazekA je tu nová LESBIAN PARTY, tentokrát s přívlastkem "KRAVATOVÁ". Jak jinak než spousta zábavy, soutěží, hudby a tance. Co vás čeká tentokrát? Kromě již uvedeného také kadeřnické vystoupení Jaroslava Juříčka a Kateřiny Baďurové a pro ty, co nezapomenou na kravaty i malé dárečky. A protože již bylo načase, aby Lesbian party dostalo novou a hlavně pořádnou šťávu, spojila Černá perla své síly s The L Show Teamem, který znáte velice dobře z pořádáni THE Lesbian SHOW. Věříme, že toto spojení přinese své ovoce a zajistí vám maximální spokojenost. Zárukou dobré zábavy bude jistě i DJ Dominica.D.

 

 

 

V sobotu 26. 9. 2009 ve 21 hodin.

Vstupné 80 Kč

 

sLez Grrls samozřejmě na takové party prostě NEMOHOU CHYBĚT, a proto sledujte DŘISTAČ, kde bude již brzy vyvěšena doba odjezdu, srazu atd.

 

 

Není snad ani zapotřebí uvádět, že jako vždy je tato akce POUZE PRO ŽENY A DÍVKY. Na vaši hojnou účast při koníní LESBIAN TIES PARTY se těší tým Černé perly a The L Show.

 

Obrazek

 

A abyste nebyly ponechány s kravatami na holičkách, zde je pro vás připraveno několik obrázkových návodů, jak si nějakou fajnou kravatu uvázat 

 

ObrazekObrazek

Obrazek

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář