Jdi na obsah Jdi na menu
 


Grilovací party v Brně

14. 8. 2009

Poslední srpnové grilování

 

Kdy: 30.8.2009 v 15:00

Kde: zahrada vedle Kadlcova mlýna, Mariánské údolí, Brno


Jak se tam dostat: jeďte na konečnou autobusu 45 do zastávky Mariánské údolí a pak se dejte směrem k přehradě. Půjdete kolem mlýna a hned vedle je zahrada, na které se bude grilovat. Místo bude viditelně označeno.

Co sebou: Sebe, ženu, dobrou náladu a něco, co budete jíst a pítNa zahradě není toaleta, nicméně místa pro konání různých potřeb budou vyhrazena a také bude na zahradě k dispozici pitná voda v kanystrech. Zahrada je velká a množství různého vyžití v okolí je. Minimálně možnost koupání nahoře i dole bez podle libosti.

Možnost přespání pokud si dovezete stan a nebo něco na spaní.

 

HvB Hrkoši a ZabijáciDále se na vědomost dává, že vznikla zcela nová skupina HvB Hrkoši a Zabijáci. Je to skupina motorizovaná, která pořádá projížďky na motorce, které budou vždy uvedeny na webu, pokud by se k nám někdo chtěl přidat na víkendové vyjížďce. Zároveň se připravuje logo pro Hrkoše a Zabijáky a samozřejmě do budoucna uvažujeme i o vzniku fanclubu.(o:

Na nový rok 2010 připravujeme premiérovou akci Zimní nejen lesbický survival, který je naplánován na 20.-21.2.2010. Bližší info brzy bude.
Tak se těšte.

 

Zdraví Holky v Brně

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ahojky

(terka, 4. 9. 2009 20:11)

Ahojky, teď jsem našla tuhle stránku a unikla mi bohužel ta akce v Mariánským údolí. Plánujete ještě něco v blízké době v Brně? rády bychom se přidaly s přítelkyní:) dík moc, terka