Jdi na obsah Jdi na menu
 


Loving Annabelle

3. 5. 2009

Příběh učitelky angličtiny a její studentky se odehrává na střední soukromé katolické škole. Annabelle, rebelantská dcera senátorky, si hned po nástupu proti sobě postaví celé vedení. A je to právě Simonne, která má čas s ní mluvit a pomáhá jí najít cestu. Zpočátku se zdá, že obě postavy jsou natolik povahově rozdílné, že je téměř nemožné aby k sobě našly cestu. Dravá a přímočará Annabelle má jasno ve své orientaci, přesně ví co chce a také si za tím jde. A citlivá a přemýšlivá Simonne, která si až příliš jasně a zodpovědně uvědomuje případné důsledky, včetně všech nepřijatelných okolností (pomineme-li stejnost pohlaví a naprosté tabu vztahu učitel-student, pak je tu ještě nezletilost Annabelle). A tak dělá vše proto, aby tento vztah udržela ve společensky přijatelné rovině.

Zdroj: http://www.csfd.cz/film/227524-loving-annabelle/?text=78910

 

Luice: Favorit. Sympatické a pohledné herečky, zajímavý příběh, trocha klišé a kýče, což se snaží napravit konec... I přesto je to film, ke kterému se rádo vrací...  

 

Hodnocení: 100%

 

Monja: Příjemně strávený čas - jedno oko nezůstane suché...

 

Hodnocení: 90%

 

Dostupný z WWW:

http://dvds-mammoth.blogspot.com/2008/11/loving-annabelle.html

http://bestlesbianmovies.blogspot.com/2008/08/loving-annabelle-2006.html

 

 

 

Obrazek

   Obrazek

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

příběh, který se opravdu stal...mně

(detinka1, 10. 9. 2010 5:07)

Tento film je mou srdeční záležitostí. V lehké obměně prostředí a mého postu se mi tento příběh skutečně stal. Letos v listopadu budu se svou Annabelle již 8 let.
Obě hlavní herečky velmi dobře vyjádřily i ty nejutajovanější a nejskrývanější city a pocity. Někdy jsem si říkala, že snad musely něco podobného zažít!

Já doporučuji :)

(JMi, 31. 5. 2009 22:02)

Neříkám, že nejfamóznější film :), ale hodně dobrý ;). No, však mrkněte .. je to síla :)

!!!

(Nikola, 30. 5. 2009 13:48)

Boží!! co jiného dodat..? (možná snad, že srdci poručit nemůžeš..)