Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aimée & Jaguar

17. 5. 2009

Neobvyklý milostný příběh podle skutečných událostí. Píše se rok 1943 a druhá světová válka už zasáhla i Berlín. Lilly Wustová je ženou nacistického důstojníka a stará se hlavně o svou rodinu, ale když potká tajemnou Felice, její život se úplně změní. Ta totiž má svá tajemství a žije každý den naplno, a mezi oběma ženami vznikne vášnivý milostný vztah. Když se Lillin manžel vrátí z frontu a zjistí, že ho jeho žena podvádí s jinou ženou, osud všech nabere tragický spád.

Zdroj: http://www.csfd.cz/film/37765-aimee-a-jaguar-aimee-and-jaguar/

 

Dostupný z WWW:

http://bestlesbianmovies.blogspot.com/2008/08/aimee-jaquar-1999.html

 

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

.

(Al, 2. 3. 2012 20:09)

Ze začátku (cca hodina) bez velkého spádu, ale o tom to někdy je - navnadí na spád :-). Za mě určitě "povedené", brunetka zajímavější, ale i tak jsem jim to všechno věřila, na rozdíl od některých z famózního L wordu.

3,5 hvězd z 5

Zmatenost

(Luice, 27. 7. 2010 10:16)

No tentokrát budu JMi trochu oponovat. Film byl ze začátku strašně zmatený, německý jazyk navíc nepomáhá těm, kdo vládnou pouze angličtinou... Nebylo se čeho chytit, že je hlavní hrdinka Židovka jsem poznala až celkem pozdě :D Herečky mne taky nezaujaly a to u filmu dělá hodně. Až v posledních minutách nabyl film na určité zajímavosti. Ale těm, kdo jsou přesyceni tematikou, jo fakt strašné, ale už naštěstí dávno pasé II. světové, nemůžu doporučit...

Hodnocení: 30 %

Podle skutečnosti

(JMi, 4. 6. 2009 22:37)

Za sebe tento film určitě doporučuju .. Záleží sice co kdo ve filmu hledá, ale mě dostala ta určitá vášeň, odhodlání, víra a LÁSKA hlavních hrdinek v opravdu hrozné době ..